ses yalıtımı

Ses Yalıtımı

İç Duvarlara, Zeminlere, Tavanlara, Oluklara, Ahşap Mekanlara, Fabrikalara ve İşyerlerine, Eğlence Mekanlarına; Yatay veya Dikey Şekillerde Uygulanabilmektedir.

Thermogran® Ses yalıtımı yapmak için mükemmel bir kuru izolasyon malzemesidir. En önemli hammaddesi poliüretandır. Bu materyali üretebilmek için PUR maddesini yeni bir izolasyon malzemesine dönüştürürüz. Ses yalıtımı için ideal olan Puratex delikli bir tekstil katmanı olup 2cm kalınlığındadır.
Bu katmanın üst tarafı PVC film ile kaplanmıştır. Bu katman, nemin nüfus etmesine engel olarak, zemin yapım çalışmalarının bitimine kadar ekstra koruma sağlar. Bu tekstil katmanı her zaman Thermogran ile birlikte kullanılmaktadır.

Thermogran Ses Yalıtımının Avantajları;
İzolasyon granüllerini korur.
İzolasyon granüllerini kuru tutar.
Şap izolasyondan hemen sonra döşenebilir.
Ateşe dayanıklıdır. Kuru üründür.
İzolasyonda nem ve kuruma beklenmez.
Kurulumu kolaydır. Dikişsiz kurulum yapılır. Şap izolasyondan hemen sonra döşenebilir. Ateşe dayanıklıdır. Düşük seviyede yüzey bakımına ihtiyacı vardır. Diğer yüzeyleri kirletmez. Ses yalıtımında ve izolasyonda idealdir.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Bize Ulaşın